KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14045074
nr 1404 5074
Torbjörn Zetterholm
(f. 1921), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Vårgrönska" Öland, 1947. Olja på duk, 36x28, yttermått inklusive ram: 50x41 cm
Torbjörn Zetterholm, svensk målare född 1921.
Utrop:
500 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:44:22
Torbjörn Zetterholm
Läs mer om Torbjörn Zetterholm